Sayın ziyaretçi, kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı sürümü desteklenmediği için sitemizin kullanımında aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sorun yaşamamak için lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Sağlık en büyük önceliğimiz!

Koronavirüs salgınına karşı Gelecek Varlık tarafından alınan önlemler.

Değerli Müşterilerimiz,

Gelecek Varlık olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun sağlığını önceliğimiz olarak görüyoruz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Korona virüs salgınına karşı, ilk günden beri uyguladığımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca belirlenen tüm önlemlere harfiyen riayet ediyor, ve ek önlemlere başvuruyoruz. Tüm çalışanlarımızı hastalıktan korunma yolları, hijyen çalışmaları konusunda düzenli olarak bilgilendirdik ve çalışma ortamımızda gerekli bütün önlemleri aldık. Birlikte çalıştığımız kurumların süreçlerine uyumlanmak için de iş yapma sistemlerimizde gerekli değişiklikleri yapıyoruz. İş sürekliliğini sağlarken sağlığı öncelik olarak gören bu tedbirleri uygularken, yaşanabilecek aksaklıklarda bize anlayış göstermenizi rica ederiz.

Bu süreçte siz değerli borçlularımıza ödemelerinizde öncelikle internet bankacılığı kanalıyla havale / EFT seçeneğini kullanmanızı öneriyoruz. Ödemelerinizi kredi kartıyla online olarak da yapabilirsiniz. Bu konularda size destek olması için dosya temsilcilerinizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere daha önce sunduğumuz tüm hizmetleri sunabiliyoruz ancak fiziksel teması en aza indirmek için dökümanlarınızı kargo ile gönderim yapmıyor, e-posta yoluyla iletiyoruz.

2279 sayılı "İcra ve İflas Takiplerinin Durdurulması Hakkında Karar" başlıklı Cumhurbaşkanlığı kararı ile İcra müdürlüklerinde Mart ayından itibaren durdurulmuş olan bazı işlemler 15 Haziran itibariyle tekrar başlayacaktır. Haciz kaldırma, icra dosya infazı gibi icra takip işlemleri, makul süreler içinde icra müdürlüklerinden talep edilecek olup, adliyelerde yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle anlayışınızı rica ediyoruz. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Öneri ve Şikayet Formu

Lütfen, size geri dönüş yapabilmemiz için bütün bilgilerin eksiksiz girildiğinden ve doğruluğundan emin olunuz.

Bu formu göndererek kullanım koşullarını okuduğumu ve onayladığımı kabul ediyorum.