Sayın ziyaretçi, kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı sürümü desteklenmediği için sitemizin kullanımında aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sorun yaşamamak için lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Kariyer

Yenilikçi ve büyümekte olan sektör lideri kuruluşumuzun en önemli yapı taşı insan kaynağıdır. Bu bilinçle kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayların seçilmesini hedefliyoruz. Tüm adaylar için objektif değerlendirmeler ışığında nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütüyoruz.

İşe Alım Süreçlerimiz

Gelecek Varlık Ailesi’ne yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın ilk gün heyecanına ortak oluyor; temel ve mesleki oryantasyon programları ile işe uyum süreçlerini kolaylaştırıyoruz. İşe alım süreçlerinde uyguladığımız yöntemler:

Ücret ve Yan Haklarımız

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş.'de şirket içinde ücretlerin gizliliği ve adilliği esastır. Amacımız, çalışanlarımızın gösterdikleri performansı ve yarattıkları değeri, rekabetçi ve yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefleyen ücretlendirme ve sosyal haklar uygulamalarıyla desteklemektir. Yan hak uygulamalarımızla çalışanlarımıza üst düzeyde fayda yaratıyoruz.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Çalışanlarımıza Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası teminatı verilir. 1 yılını dolduran çalışanlarımızın şirket katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi’nden faydalanma hakları bulunur.

Özel Sağlık Sigortası

Çalışanlarımızın kendilerine, eş ve çocuklarına özel sağlık sigortası teminatı sunulur.

Çalışan Destek Programı

Özel bir danışmanlık merkezi tarafından psikolojik, tıbbi, mali, hukuki konularda çalışanlarımızın iş-özel yaşam dengesini sağlayacak ücretsiz danışmanlık hizmetleri verilir.

Yemek Kartı

Öğle yemekleri şirketimiz tarafından yemek kartı ile karşılanır.

Grup Şirketleri Kapsamında İndirim Olanakları

Grup şirketlerimizin tüm markalarında indirim olanağı bulunur.

Ulaşım İçin Servis

Çalışanlarımıza servis imkanı sağlanır.

Şirket hedeflerine ulaşmak amacıyla her seviye ve görevde sahip olunması gereken bilgi, beceri ve yetkinliklerin geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan öğrenim süreçlerini tasarlayıp uyguluyoruz. Farklı eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak eğitim planlamaları yapıyoruz.

Gelecek'te Kariyer!

Gelecek Varlık Yönetimi'de içeriden yönetici yetiştirme politikası ile iç gelişim programları oluşturulmaktadır. İç terfi oranı yüksek olan şirketimizde; açılan pozisyonlar öncelikle iç ilanla şirket içinde duyurulur ve başvuruların değerlendirilmesi sonucunda kariyer ve terfi imkânları yaratılır. Kariyer yönetimi süreci objektif, adil ve fırsat eşitliği ilkeleri doğrultusunda yürütülmektedir. “Değerlendirme Merkezi Uygulamaları” kariyer süreçlerimizde sıkça başvurulan bir yöntemdir.

Gelecek'e Yolculuk Buradan Başlıyor

Yatırımcı İlişkileri Uzmanı

Yatırımcı İlişkileri biriminde görevlendirilmek üzere, "Yatırımcı İlişkileri Uzmanı" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.

Bireysel Tahsilat Temsilcisi

Bireysel Tahsilat ekibinde görevlendirilmek üzere, "Bireysel Tahsilat Temsilcisi" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Bilgi Teknolojileri ekibinde görevlendirilmek üzere, "Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.

Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı

Bilgi Teknolojileri ekibinde görevlendirilmek üzere, "Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.

DevOps Uzmanı

Bilgi Teknolojileri ekibinde görevlendirilmek üzere, "DevOps Uzmanı" pozisyonu için takım arkadaşı arıyoruz.

İç Kontrol ve Uyum Uzmanı

Şirketimizin İç Kontrol biriminde görevlendirilmek üzere "İç Kontrol ve Uyum Uzmanı" pozisyonu için takım arkadaşları aranmaktadır.

Kobi Tahsilat Temsilcisi

Kobi Tahsilat Birimi'nde görevlendirilmek üzere, "Kobi Tahsilat Temsilcisi" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.

İş Geliştirme Uzmanı

Şirketimizde İş Geliştirme ve Strateji Bölümünde görevlendirilmek üzere İş Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Ticari Tahsilat Varlık Yöneticisi

Şirketimizde, Ticari Tahsilat Birimi’nde görevlendirilecek Ticari Varlık Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

Bize Ulaşabilirsiniz

Lütfen, size geri dönüş yapabilmemiz için bütün bilgilerin eksiksiz girildiğinden ve doğruluğundan emin olunuz.

Bu formu göndererek kullanım koşullarını okuduğumu ve onayladığımı kabul ediyorum.